média | kariéra | kontakty | mapa stránek | písmo   x x x
Úrok+

Hledáte spořicí účet bez výpovědní doby vkladu se zajímavou úrokovou sazbou? Řešením je pro Vás vkladový účet Úrok+, díky kterému máte své úspory kdykoliv k dispozici. Hlavní výhodou je denní úročení, které Vám zajistí maximální zhodnocení.

 

Hlavní výhody pro Vás

  • zajímavá úroková sazba
  • finanční prostředky jsou okamžitě k dispozici (spořicí účet bez výpovědní doby vkladu)
  • denní úročení (nejvýhodnější způsob úročení)
  • internetové bankovnictví zdarma
  • pojištění vkladů jako v bankách (do 100 000 EUR)

 

Podrobný popis produktu

Díky spořicímu účtu Úrok+ máte své peníze kdykoliv k dispozici a navíc jsou úročeny zajímavou úrokovou sazbou. Tento účet je ideální pro zhodnocení financí, které aktuálně nevyužíváte, ale současně k nim chcete mít vždy přístup. Navíc je zůstatek na účtu denně úročen, jedná se o nejvýhodnější způsob úročení pro klienta. Vedení účtu je zdarma včetně možnosti obsluhy přes internetové bankovnictví. Vkladový účet Úrok+ není vázán na žádný minimální vklad na účet.

 

Úrokové sazby

Výše vkladu
(v Kč)
Úroková sazba
(v % p.a.)
0 - 30 000 0000,4

V souladu s platnou právní úpravou, vyplývající ze zákona č. 87/1995 Sb., o spořitelních a úvěrních družstvech, jsou vklady v MPU pojištěny stejně jako vklady v bankovních institucích, tedy do výše 100 000 EUR.


V čem je denní úročení výhodnější oproti měsíčnímu?

Denní úročení a připisování úroků Vám může pomoci získat vyšší efektivní výnos. Jednou z výhod je úročení úroků z úroků (kapitalizace úroků).
Algoritmus výpočtu úroků na Vkladovém účtu Úrok+: zůstatek na konci dne*sazba p.a./365 - zaokrouhleno na dvě desetinná místa. Úročení probíhá na denní bázi a úroky jsou připisovány denně.

 

Související odkazy

 

Máte- li zájem o další informace k produktu - napište nám! Váš dotaz bude zpracován a v nejkratší možné době Vám odpovíme.

Pro odeslání formuláře je nutné vyplnit údaje označené jako povinné.

Napište nám

 

 

 

 

© 2013 Moravský Peněžní Ústav - spořitelní družstvo, se sídlem Praha, Nové Město, Senovážné náměstí 1375/19, PSČ 110 00, IČ: 25307835
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s jejich použitím. Další informace