média | kariéra | kontakty | mapa stránek | písmo   x x x
Stanovisko v kauze insolvenčního řízení Ing. Ivana Pilipa zpět na výpis
14. 7. 2017

Moravský Peněžní Ústav – spořitelní družstvo (MPU) na základě množících se otázek ze strany odborné veřejnosti je nucen se vyjádřit k insolvenčnímu řízení, které bylo zahájeno s manželi Pilipovými.

V insolvenčním rejstříku byla dne 03. 07. 2017 zveřejněna informace, že na pana Ing. Ivana Pilipa a paní Ing. Lucii Pilipovou bylo zahájeno insolvenční řízení.

V dané věci bude poskytnuta veškerá součinnost insolvenčnímu soudu. S ohledem na dlouhodobé neplnění splatných závazků těchto osob, jakož i vzhledem k exekučním řízením, která byla v minulosti vedena na osobu pana Ing. Ivana Pilipa a paní Ing. Lucii Pilipovou, pak v dané věci nezbývá než se připojit k předmětným insolvenčním návrhům. Následně bude provedeno přihlášení pohledávek za výše uvedenými subjekty.

© 2013 Moravský Peněžní Ústav - spořitelní družstvo, se sídlem Praha, Nové Město, Senovážné náměstí 1375/19, PSČ 110 00, IČ: 25307835
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s jejich použitím. Další informace