média | kariéra | kontakty | mapa stránek | písmo   x x x
MPU nadále potvrzuje ziskové hospodaření a upravuje úrokové sazby zpět na výpis
7. 2. 2017

Vážení klienti,

na dosaženém úspěchu je nejkrásnější to, že ho s Vámi můžeme sdílet. Rok 2016 byl pro MPU opět výjimečný. Hospodářský výsledek nadále udržujeme na hranici plánovaného provozního zisku. A to i přesto, že jsme významně investovali do komfortu služeb a systémové podpory související s naplněním našich strategických cílů. Především se jedná o žádost o bankovní licenci. MPU v roce 2016 významně posílil i svou kapitálovou vybavenost. Kapitál na konci roku přesáhl 1,5 miliardy Kč. Kapitál nadále navyšujeme formou prodeje dalších členských vkladů (DČV).

Inovativním přístupem k našim produktům jsme dosáhli toho, že můžete vždy získat nadstandardní zhodnocení svých finančních prostředků. Každý nový produkt je vyvíjen na základě vašich potřeb a vychází  z nejmodernějších bankovních trendů. V budoucnu se naše produkty budou nadále optimalizovat na základě vašich potřeb a budete si moci zvolit formu zhodnocení, která vám aktuálně nejvíce vyhovuje.


Úprava úrokových sazeb

Sazby v segmentu  spořicích účtů nadále klesají a to rychlejším tempem než se očekávalo. Např. Air Bank snížila u spořicího účtu základní úrok z 0,3 % na 0,0 %, dále také zrušila svůj program TOP 3. Stejný trend jsme zaznamenali i u ostatních poskytovatelů spořicích účtů.  MPU se dlouhodobě snaží držet možnosti zhodnocení volných finančních prostředků na tržním maximu. Proto nabízíme spořicí účet s velmi zajímavými podmínkami a jako další možnost poskytujeme klientům zhodnocení formou DČV. O tuto nabídku je mezi klienty MPU aktuálně velký zájem. K 8. 2. 2017 MPU upravil sazby u některých produktů, tak aby reflektovali situaci na trhu. Pro zachování atraktivních podmínek nabízíme stále několik variant zhodnocení, nově např. velmi žádaný Diamantový Prémiový klub, který Vám nabízí řadu zajímavých výhod a díky kterému zhodnotíte své finanční prostředky pevnou garantovanou sazbou. 

© 2013 Moravský Peněžní Ústav - spořitelní družstvo, se sídlem Praha, Nové Město, Senovážné náměstí 1375/19, PSČ 110 00, IČ: 25307835
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s jejich použitím. Další informace